Kontakty

Profi-Gips s.r.o.

IČ: 27738299

Naše společná emailová adresa:
info@profi-gips.cz

Kancelář:

Ke Skleníkům 154, 
671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice

Něco o naší firmě

Firma Profi-Gips s.r.o byla založena v polovině roku 2007 s cílem poskytnout komplexní služby ve stavebnictví. Díky dosaženým odborným certifikacím vám zaručíme tu nejvyšší možnou kvalitu realizací a profesionální přístup. Máme dlouholeté zkušenosti z jednotlivých stavebních oborů a ověřenou databázi kvalitních subdodavatelů.

Dřevostavby stavíme formou staveb na klíč k nastěhování, nebo také ve formě hrubých staveb  či super-hrubých staveb k následnému dokončení. Zvenku je pak stavba buď kompletně dokončená včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou nebo se jedná o holý skelet.

Našim zákazníkům také nabízíme výběr stavby z již realizovaných projektů, z libovolného katalogu nebo přímo dle přání zákazníka po dohodě s projektantem originálně řešený typ domu.  Po výběru typu domu Vám zpracuje bezplatnou, nezávaznou cenovou nabídku.

Našim cílem je nejenom spokojenost uživatelů domů a energeticky úsporné bydlení, ale snažíme se našim klientům nabídnout individuální přístup a ochotu přizpůsobit se jeho potřebám.. Našim cílem je pak spokojenost uživatelů domů a energeticky úsporné a funkční bydlení.

Mgr. Ondřej Poláček

Tel.: +420 737 811 060

Email: polacek@profi-gips.cz

příprava rozpočtů + ekonomické záležitosti

Image

Petr Štancl

Tel.: +420 731 763 873

Email: stancl@profi-gips.cz

stavební technik + personální záležitosti

Image

Martin Bednár

Tel.: +420 605 317 452

Email: bednar@profi-gips.cz

stavební technik + konzultace zvolených konstrukcí

Image

David Mahr

Tel.: +420 736 281 681

Email: mahr@profi-gips.cz

stavební technik + logistika

Image

Bc. Iva Komínková

Tel.: +420 724 895 782

Email: kominkova@profi-gips.cz

zpracování projektů, projekční činnost

Image

Ing. Petr Pospíšil

Tel.: +420 723 939 087

Email: pospisil@profi-gips.cz

zpracování projektů, projekční činnost

Image

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů dle ustanovení § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění.

Je-li zákazník spotřebitelem, má právo na mimosoudní řešení sporu ze smlouvy o dílo v souladu s ustanovením § 20d a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, a to prostřednictvím České obchodní inspekce. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje na návrh zákazníka, který lze podat zejména písemně, ústně do protokolu anebo elektronicky prostřednictvím on-line formuláře uvedeného na internetových stránkách České obchodní inspekce, a to nejpozději do jednoho roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u společnosti Profi-Gips poprvé.

Údaje o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů je možné najít na stránkách www.coi.cz.